Home » Uncategorized » Epic auctions marktplaats

Epic auctions marktplaats

Alle advertenties van Epic Auctions B. Bekijk het aanbod van Epic Auctions B. End Of Year Epic Auction – Equipment and Construction – Esbeek. View all lots in this auction . Eenvoudig op één plek tussen het occasion aanbod van autowebsites naar jouw tweedehands auto zoeken, doe je op GasPedaal. Wil je je tweedehands auto verkopen? Plaats je advertentie gratis online via . Nee, ze wil graag the other auction company zijn. Waarom the other auction company?

Epic – Auctions heeft in eerste instantie het doel om onderscheidend te zijn ten opzichte van de andere, grote . Van bouw- tot transportmachines, van agrarisch tot logistiek: alles brengt u via Machinetrack aan de man. De Mercedes Benz CS ging vrijdag via het Brabantse veilingbedrijf Epic Auctions van de hand voor 136. Over de koper is niets bekend omdat het. Volgens Chantal Loverbos van Epic . Goed nieuws voor de echte Max Verstappen-fans.

Alles aan deze auto is bijzonder”, zegt Chantal Loverbos van Epic Auctions. De eerste privéauto van de jonge autocoureur. De advertentie voor de Mercedes staat onder andere op Marktplaats. Ook zochten geïnteresseerden vaak naar de eerste gesigneerde privéauto van Verstappen, een Mercedes Benz CS coupé die in november op Marktplaats verscheen.

De auto werd uiteindelijk geveild voor 136. Eerste racemonster van Max Verstappen te koop aangeboden op Marktplaats. De Nederlandse sterren van -kanaal Bucket Boys mochten een blokje om met de auto en daar maakten ze een video van die je hieronder kan bekijken.

De Mercedes wordt vandaag, november, geveild via Epic Auctions en sinds gisteren aangeboden op Marktplaats. Door dit bijzondere model ook op de handelssite te plaatsen, hoopt het veilinghuis nog meer Formule fans te bereiken. De vraag is welke Verstappen-fan het langste in de race blijft en . We weten zeker dat dit zijn. Deze wagen staat te koop op Marktplaats. Op zowel het dashboard als de motorafdekking is de handtekening van Verstappen vereeuwigd.

Voor echte racefans een parel van de bovenste plank. Maar de auto is echt van Max geweest”, zo zegt een woordvoerster van het veilinghuis. Zijn handtekening staat erop.

Ben je toch nog geintereseerd in de oude wagen van Max Verstappen, dan kan je de advertentie hier zien. Ook dat zijn auto een tijdje te koop stond zorgt voor veel hits. Je kunt er ook gaskookplaten, behangranden en muurstickers kopen.

Morgen dan maar een topic over marktplaats.