Home » Uncategorized » Openbare veilingen auto

Openbare veilingen auto

Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online auto en voertuigen veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online auto en voertuigen veilingen. Autorola specializes in online Remarketing. Een Biedagent zorgt ervoor dat u actief kan blijven meebieden op de veiling , zelfs als u niet aanwezig kan zijn bij het einde van de veiling. De Biedagent vertegenwoordigt de bieder en plaatst biedingen in uw naam.

Eens geactiveer zal de Biedagent voor u een bod plaatsen net . Chinese en Afrikaanse kunst, schilderijen met handtekening, tapijten, juwelen enz. Verkoop van loten voertuigen gereserveerd voor professionelen uit de autosector. Bieding per e- mail Meer info. Executieverkoop overzicht. Op deze website vind u officiële openbare verkopen door gerechtsdeurwaarders, gemeenten en belastingdienst.

Bekijk de executieveiling. Het gaat hier onder andere om:. De openbare verkoop vindt plaats op dinsdag juni om uur. De bezichtiging vindt een dag eerder plaats, op maandag juni.

Wie een bod wil uitbrengen, moet zich die dag ook inschrijven bij Fin Shop in Brussel en een waarborg van minimum 5euro neerleggen. We selecteerden hieronder alvast . Overzicht executieverkopen. BCA is Europa’s grootste autoveiling.

Belasting betalen of terugvragen. Wilt u een auto kopen in één van onze veilingen ? Ook dat kan in één van onze autoveilingen. STOCKLIQUIDATIE DESIGN RADIATOREN, SANITAIR, GEBERIT TOILETSETS, BADKAMERMEUBELS, ENZ. Betreft: Openbare veiling.

Gerechtsdeurwaardersveiling. Naast de verkooprubrieken vindt u op deze site onze veilingvoorwaarden , interessante links en disclaimer. Afwijking van deze Algemene Voorwaarden is niet mogelijk. De veilingen zijn toegankelijk voor particulieren en handelaren. Autoveiling Nederland verkoopt voertuigen uitsluitend met een zogenoemde beschrijvingsgarantie.

Bij een Openbare Verkoop is claimen in het geheel niet mogelijk. De voertuigen worden verkocht in de staat waarin ze zijn. Factuur kan enkel aangevraagd worden tot 72u na sluiti.

Deze kunnen door kopers worden . De verkoop van het goed door de belastingplichtige wederverkoper is in België onderworpen aan de normale regeling van de belasting. De verkoper in de lidstaat van herkomst is een belastingplichtige wederverkoper of een organisator van openbare veilingen.